SERVET USL > Uniflex
Birleşik Krallık Otoyol Standardı CD 357’ye uygun Gömülü Genleşme Derzi

Uniflex Genleşme derzi sistemi, kolayca takılabilen verimli ve kalıcı bir genleşme derzi sağlamak için alt tabakaya Uniflex Epoksi Yapıştırıcı ile yapıştırılmış bir bütil kauçuk membran ile uygulanır. Sistem, asfalt kaplı bir çatıdan, membranlı köprü tabliyelerine kadar çeşitli yerlerde uygulanabilir, ayrıca iki katmanlı mastik asfalt veya kaplama sistemleriyle de kullanılabilir.

 

Uniflex membran, sert, hava koşullarına dayanıklı, esnek ve% 300’e kadar uzamaya dayanabilen özel olarak geliştirilmiş bütil kauçuk bileşiğinden hazırlanmıştır. Uniflex epoksi yapıştırıcı, sistemi etkili kılmak için Uniflex’i beton, asfalt ve diğer yüzeylere yapıştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Uniflex membran normalde 20 metrelik rulolar halinde 1300 mm’ye kadar gerekli herhangi bir genişlikte tedarik edilir, yapıştırıcı, kapalı hücreli köpük ve gerekirse çelik plakalar, sağlayabileceğimiz farklı sistemlerin bir parçasıdır.

 

Uniflex sistemi kimyasallara, su ve su buharına tamamen dayanıklıdır. Gömülü derzlerde membran, aşınma yüzeyi tarafından tamamen korunur. Uniflex membran, kayma veya çatlama yapmaz ve basit bir tasarım ile kanıtlanmış bileşenlerin kombinasyonu, sistemi doğal olarak uzun ömürlü ve modern bina ve inşaat mühendisliği uygulamalarının gereksinimlerine uygun hale getirir.

Bizimle Bağlanın
tr_TRTurkish