SERVET USL > Britflex BEJ – Modüler
Karayolları Teknik Şartnamesi’ne ve Birleşik Krallık Otoyol Standardı CD 357’ye uygun genleşme derzi

Karayolları Teknik Şartnamesi’ne ve Birleşik Krallık Otoyol Standardı CD 357’ye uygun modüler, iki metal taşıyıcı ray arasında elastomerik bir conta bulunan, yüzeye monte mekanik bir genleşme derzi sistemi. Britflex® Reçine Harcı olarak bilinen, hızlı kürlenen bir reçine bileşiğinin derz dolgusunu oluşturduğu sistem; poliüreide reçinenin, olağanüstü yapıştırma nitelikleri nedeniyle köprü üst yapısına rakipsiz ankraj sağlar, bu da mekanik ankraj gerektirmediği anlamına gelir.

 

‘BEJ’ genleşme derzleri, 150 mm’ye kadar bir hareket aralığına izin veren yük taşıyan hücresel elastomerik contalar içerir.

 

Britflex® BEJ Genleşme Derzi sistemi, tüm yol ve otoyol sınıflarındaki köprü tabliyelerinde kullanım için dünya çapında onaylara sahiptir. Britflex® Reçine Harcı, her tür genleşme derz dolgusu için de onaylanmış bir malzemedir.

 

Bu sistem, değiştirilmesi gereken bozuk veya hasarlı genleşme derzi bakım ve onarım projeleri için idealdir. Bu sistemin herhangi bir projeye getireceği en büyük fayda, en yoğun trafik saatleri dışında aşamalı çalışmaya izin veren yerinde monte edilebilme hızıdır.

 

Avantajları

  • Yerinde hızlı montaj
  • Trafikte minimum kesinti
  • Minimize edilmiş gelecekteki bakım maliyetleri
  • Çok sayıda uygulamaya uyarlanabilir
  • Britflex® Reçine Harç mükemmel yapıştırma çok yönlülüğü sağlar ve hem beton hem de çelik köprü tabliyelerine eşit derecede güçlü bağlar sunarak yoğun trafik saatleri dışında aşamalı çalışmaya izin verir.

Bizimle Bağlanın
tr_TRTurkish