SERVET USL > Hakkımızda

Hakkımızda

SERVET USL

Biz, 25 yılı aşkın bir geçmişe sahip, mühendisler ve mimarlardan oluşan bir aileyiz. Başarıyı gelenek haline getirmiş ekibimiz, kurulduğu yıllardan bugüne Türkiye de ve uluslararası platformda 100’ü aşkın projeye imza atmıştır. Servet Mühendislik İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketinin temeli 1995 yılında Ankara’da atılmış ve İnşaat sektöründe ilk günden itibaren farklılık yaratarak, ses getirmeyi başarmıştır.

“Şirketimiz adını mimar Sayın Ayşe Karakaş’ın ilk ismi olan SERVET olarak seçerek hem köklerindeki değerlere bağlılığını hemde yaptığı işlerle vatana ve millete kazandırdığı değerleri işaret etmektedir.”

logosuz video.00_01_25_18.Still029
hizmetler banner
25 yıllık Deneyim

2004 yılında yurtdışında faaliyet göstermeye başlayan 2. nesil yönetici kadrosu ile inşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde Türkiye de uygulamıştır. SERVET USL başarılarının gerçek nedeni, ilk yıllardan günümüze, ekibimizin sürekli artan niteliksel gelişimidir.

2011 yılından itibaren çeşitli kamu kuruluşlarının ileri düzeyde mühendislik gerektiren uygulama işlerinde çözüm ortağı olmaktadır. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan sistemleri, yaptığı ortaklıklarla vatanın ve milletin yararına olacak şekilde Türkiye de uygulamaktadır

Vizyonumuz; küresel inşaat hizmetleri ve teknik uzmanlığın en yüksek değerli sağlayıcısı olmaktır.

Bizimle Bağlanın
tr_TRTurkish