SERVET USL > Grup Firmaları
Grup Firmaları

Bu markaların ürün yelpazesi sadece güçlü ve saygın miraslarla tek başına durmakla kalmaz, aynı zamanda dünyadaki hemen hemen tüm pazar sektörlerinde birbirini tamamlar.

1966 yılında kurulduğundan bu yana Nufins, dünya çapında kullanılan inşaat mühendisliği, inşaat, yapısal onarım ve kaplama ürünlerine odaklanan uzman yapı ürünleri üreticisine dönüşmüştür.

FibreGrid ürünleri, ticari, endüstriyel ve kamusal alanlarda devlet mevzuatına uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Birleşik Krallık Bina yönetmeliklerini ve DDA gereksinimlerini karşılarlar ve yayaların uğrak yeri olan ortak alanlara ve çalışanların kullandığı çalışma ortamlarına sürekli olarak güvenli zemin kaplaması sağlarlar.

Visul Systems, yenilikçi yüzeye monte dokunsal kaplama ürünlerinin yaratıcısıydı ve şimdi 20 yılı aşkın başarılı bir geçmişe sahip. Kapsamlı bir yüzeye monte dokunsal kaplama ürünleri ve yapıştırıcıları yelpazesini ustalıkla üretiyoruz.

Küresel pazar lideri yapısal koruma uzmanı Pitchmastic PmB, yapısal varlıkları çevresel saldırılara ve su girişine karşı korumak için kapsamlı bir yüksek performanslı su geçirmez ürün yelpazesi sunar.

Matacryl Systems, altyapı varlıklarının dayanıklılığını, performansını ve hizmet ömrünü iyileştirmek için dünya çapındaki ortaklar, altyapı sahipleri ve inşaat mühendisliği uzmanları tarafından kullanılmaktadır.

Vandex’in ürünleri çevreye saygı duyarak geliştirilir ve üretilir ve mevcut ekolojik eğilimleri dikkate alır. Vandex ürünlerinin üretimi, taşınması, nakliyesi ve uygulanmasıyla ilgili güvenlik konuları da şirket için büyük önem taşımaktadır.

PDS, yenilikçi drenaj ürünleri ve sistemlerinde pazar lideridir. 2000 yılından bu yana kurulan, son derece özel ürün yelpazemiz, inşaat, nakliye ve kamu hizmet piyasalarındaki birçok prestijli projede yenilik, kalite ve performans ile tanınmaktadır.

Logiball, kazısız boru rehabilitasyon ekipmanlarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

tr_TRTurkish