SERVET USL > Sektörler
Sektörler

Şirketin geniş çalışma alanları aşağıdaki endüstriyel sektörlere hizmet etmektedir:

  • Karayolları ve Demiryolu Köprüleri
  • Endüstriyel ve Ticari Alt Yapı
  • Özel projeler
  • Petrol ve Gaz
  • Yenilenebilir ve çevresel

 

Bilgi ve deneyim derinliğimiz, her bir müşterinin özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış, danışmanlık desteği ve eksiksiz bir proje yönetimi hizmeti sunarak yapısal çözümler ve yaşam boyu bakım sağlamamıza olanak tanır.

KARAYOLU VE DEMİRYOLU KÖPRÜLERİ

Bu, SERVET USL’in 1990’lardaki kuruluşundan bu yana faaliyet gösterdiği endüstri sektörlerinin en genişidir. Çalışmamız, tipik olarak yapısal hareket kusurlarını belirlemeyi ve analiz etmeyi ve her türlü köprü (eski ve yeni), demiryolu, otoyollar, otoparklar ve binalar için hassas mühendislik çözümleri sağlamayı içerir. SERVET USL, projenin başlangıcından tamamlanmasına kadar kapsamlı kurulum ve bakım için tam destekli hizmetler ile yalıtım sistemleri, yapısal mesnetler, genleşme derzleri ve drenaj sistemleri dahil olmak üzere kapsamlı bir kaliteli yapısal ürün yelpazesi sunmaktadır. Mesnet ve genleşme derz montajına ek olarak, yapısal kaldırma ve askıya alma ve özel imalat işleri içinde uzmanlık çalışmaları yapıyoruz. Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız, hem Türkiye’deki hem İngiltere’deki hem de dünyadaki müşterilerimize yapısal çözümler sunmamızı sağladı.

ENDÜSTRİYEL & TİCARİ

Bu sektördeki hizmetlerimiz arasında uzman fabrikasyon; büyük makineler gibi mafsallı destek gerektiren uygulamalar için özel olarak tasarlanmış endüstriyel yatakların ve yapısal bileşenlerin temini, kurulumu ve bakımı; boru hatları; açık deniz yapıları; limanlar ve elektrik santralleri. Bu sektördeki çalışmalarımız genellikle uzak yerlerde, zorlu koşullarda ve kapalı alanlarda çalışmayı içerir.

ÖZEL PROJELER

SERVET USL, hizmet ve ürün açısından zor ve olağandışı hareket sorunları için uzman çözümler tasarlayabilir. Yıllar boyunca, hem ana yüklenici hem de alt yüklenici olarak çalışan SERVET USL, özel çözümler gerektiren önemli projeleri (uzun ve kısa vadeli) başarıyla teslim etmiştir. Projeler boyut ve karmaşıklık açısından farklılık göstermektedir, ancak rüzgar türbini kanat test donanımlarının imalatı ve kurulumuna kadar değişiklik göstermektedir.

PETROL & GAZ

SERVET USL, platformlar arasında hizmetleri bağlayan ve taşıyan bağlantı köprülerindeki mesnetlerin tedariki, kurulumu ve bakımı için eksiksiz anahtar teslimi çözümler sunar. SERVET USL, kayar yatakların bakımı için düzenli olarak kurulumları ziyaret eden son derece yetenekli ve tam eğitimli açık deniz mühendislerine sahiptir. Teknik mühendislerimiz, mesnet işlevselliğini değerlendirmek ve olası yapısal kusurları belirlemek için incelemeler yapmak için platform varlık yöneticileri, operatörleri, sahipler ve tasarımcılarla irtibat kuracak ve etkileşimde bulunurlar. Yıllık bakım programları ayrıca yapısal bütünlüğü ve tüm yaşam boyu bakımı sürdürmek için gerekli ürünlerle sağlanır.

YENİLENEBİLİR & ÇEVRESEL

Bu sektördeki hizmetlerimiz, kanal ve su yolularonın yanı sıra su depolama, akış kontrolü, yapı yenileme, balık göçü kontrol ekranları gibi çevresel planlara odaklanmaktadır.

Bizimle Bağlanın
tr_TRTurkish