SERVET USL > Özel
Özel olarak tasarlanmış mesnet çözümleri

SERVET USL, zor ve olağandışı hareket sorunları için uzman mühendislik çözümleri sunar. SERVET USL, yeni yapılar, stadyumlar, boru hatları ve açık deniz platformları, binalar ve fabrikasyon çelik yapılar gibi ağır endüstriyel uygulamalar için özel mesnetler gerektiren birçok proje tamamlamıştır.

Teklif kapsamımız, EN1337 standartlarına uygun SERVET USL standart mekanik yatakların tasarlanması, tedarik edilmesi ve kurulması ile sınırlı değildir.

Standart ürün yelpazemizin hassas mafsal gerektiren özel yapılar için uygun olmayabileceği veya mesnetlerin aşırı yüksek kaldırma yüklerini karşılaması gerektiği durumlarda, teknik ekibimiz en iyi çözümü sunmak için şirket içi tasarım ekibimizle birlikte çalışır. SERVET USL, özel bir ürünün geliştirilmesinde erken tasarım aşamasında yardım sağlayabilir. Özel bir mesnet çözümünün sağlanmasının yanı sıra, ürünü sizin adınıza kurabilecek ve devreye alabilecek eğitimli kurulum mühendislerine de sahibiz.

Genellikle özel bir mesnet EN standartlarına uygun olmayabilir veya bu standartlar kapsamında olmayabilir ve bu nedenle CE işareti taşımayabilir. Ancak, BS5400 ile uyumlu olacak ve bir uygunluk sertifikası sağlanacaktır.

Bizimle Bağlanın
tr_TRTurkish